Strona główna | Ogłoszenia parafialne | Galeria | Linki
Zielona GóraOgłoszenia duszpasterskie
                               na XV Niedzielę Zwykłą


Zielona Góra, 13.07.2014r.  
 
 1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego. Msze Św. według porządku wakacyjnego (nie będzie Mszy św. o godz.: 14.00).
 2. Dzisiaj tak jak w każdą II Niedzielę miesiąca, po każdej Mszy Św. w biurze Świetlicy Środowiskowej osoby z Parafialnego Zespołu Caritas będą przyjmować ofiary pieniężne na pomoc ubogim z naszej Parafii. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspierania ubogich. 
 3. We wtorek, 15 lipca Ks. Proboszcz obchodzić będzie swoje imieniny. Pamiętajmy o Nim w naszych osobistych modlitwach wypraszając dla Niego u Boga obfite błogosławieństwo i potrzebne dary.
 4. We wtorek, o godz.: 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.
 5. W środę, 16 lipca NMP z Góry Karmel (Szkaplerznej).
 6. W piątek, 18 lipca o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w 6 rocznicę śmierci Ks. Infułata Mieczysława Marszalika, wieloletniego Kanclerza Kurii Diecezjalnej, spoczywającego przy naszej Konkatedrze. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłego kapłana.
 7. Za tydzień, tak jak w każdą III niedzielę miesiąca, ofiary zebrane na tacę przeznaczone będą na ławki do kaplicy Ogrójcowej w naszej konkatedrze.
 8. Za tydzień na prośbę misjonarzy i organizacji działających przy Komisji Episkopatu Polski do spraw Misji zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na zakup środków transportu dla misjonarzy głoszących Chrystusa w różnych regionach świata. Prosimy osoby z grup modlitewnych i apostolskich o pomoc w przeprowadzeniu zbiórki.
 9. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym jest czynna w poniedziałki i środy w godz.: 10.00 - 11.00 i 16.00 - 17.00. 
 10. W biurze Radia Maryja można podpisać listę poparcia prof. Bogdana Chazana, który nie dokonał aborcji, za co jest szykanowany.
 11. 2 sierpnia wyrusza 32 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Z parafii św. Urbana, M. B. Częstochowskiej i św. Jadwigi organizuje się Grupa Fioletowa. Zapraszamy do pielgrzymowania. Zachęcamy także do duchowego uczestnictwa w pielgrzymce. Prosimy o podanie intencji, w której modlić się będzie grupa pielgrzymkowa. Zwracamy się z prośbą o wsparcie grupy finansowo bądź materialnie. Za wszelką okazaną życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Zapisy przyjmowane są w zakrystii u Sióstr, w biurze Radia Maryja lub u ks. Rafała z parafii św. Urbana.
 12. Prosimy o przynoszenie do kościoła kwiatów z ogrodów, którymi w czasie lata będzie można przystrajać ołtarze.
 13. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Nasza Parafia”, "Niedziela", “Gość niedzielny”, „Źródło”, „W Rodzinie”, „Arka”, “Mały gość niedzielny”, „Ola i Jaś”, „Rycerz Niepokalanej”, „Mały Rycerzyk”.


                                           Ks. Włodzimierz Lange
                                                       Proboszcz


ARCHIWUM

Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na Niedzielę Trójcy Przenajświętszej

Ogłoszenia na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego

Ogłoszenia na VII Niedzielę Wielkanocną


     


 

Adres parafii

ul. Mickiewicza 14
65 - 063 Zielona Góra
tel. (68)320 24 70
lub 324 89 11
fax: 324 89 12

Terenowe
Biuro Radia Maryja

przy parafii konkatedralnej

tel. (68)324 46 94
wtorek, środa
godz. 14.00 - 17.00
czwartek, piątek
godz. 10.00 - 13.00

Informacje

Biblioteka parafialna
czynna w poniedziałek
godz. 17.00 - 19.30
z przerwą na Mszę św.

Spowiedź św.
w czasie każdej Mszy św.

Polecamy


 

Designed by Webowiec

Do góry

Google