Strona główna | Ogłoszenia parafialne | Galeria | Linki
Zielona GóraOgłoszenia duszpasterskie

na Niedzielę Trójcy Przenajświętszej


Zielona Góra, 22.05.2016r.
 1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – w naszej Parafii Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii o godz.: 12:15.
 2. Młodzież naszej Parafii rozprowadza dziś ciasto i gadżety związane z ŚDM. Całkowity zysk przeznaczony będzie na organizację ŚDM.
 3. Nabożeństwa majowe w naszej Parafii codziennie o godz.: 17:30.
 4. Jutro spotkanie wspólnoty o. Pio o godz.: 18:00.
 5. We wtorek zapraszamy na wspólną modlitwę majową przy kapliczce Matki Bożej w parku im. Gen. Józefa Sowińskiego o godz.: 18:00.
 6. Spotkanie wspólnoty Królowej Pokoju w środę o godz.: 18:00.
 7. W czwartek – Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało), która winna być liturgicznym wydarzeniem o wyjątkowym znaczeniu i znakiem jedności wszystkich Parafii naszego miasta. Centralna Procesja Eucharystyczna, za której organizację w tym roku odpowiada parafia pw. MB Częstochowskiej, rozpocznie się mszą św. w parafii pw. Najświętszego Zbawiciela o godz. 9:30. Formowanie Procesji około godz. 10:00, przejdzie ona ulicami: Ułańską, Boh. Westerplatte, Wojska Polskiego, Powstańców Wlkp. i Mickiewicza do naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy grupy modlitewne z chorągwiami, sztandarami, dzieci sypiące kwiaty i wszystkich wiernych do licznego i czynnego udziału w uroczystości. Niech uczestnictwo w procesji Bożego Ciała będzie naszym świadectwem wiary i wspólną modlitwą. W tym dniu msze św. o godz.: 7:30, 9:30, 11:00, ok. 12:30 – bezpośrednio po zakończeniu procesji 16:00 i 18:00.
 8. Próba sypania kwiatów na Boże Ciało w środę o godz.: 16:00. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki szczególnie z klas II, III, oraz młodsze.
 9. Prosimy mężczyzn, o pomoc w budowaniu ołtarza w środę po mszy św. wieczornej. Zachęcamy także do udekorowania swoich domów, okien, zwłaszcza przy ulicach, przez które przejdzie procesja.
 10. W Uroczystość Bożego Ciała i Krwi Pańskiej o godzinie 19.30 na placu przy kościele Ducha Świętego odbędzie się pierwszy Zielonogórski Koncert Uwielbienia. Tym wydarzeniem wpisujemy się w cykl ogólnopolskich Koncertów Uwielbienia, które odbywają się m.in. w: Rzeszowie, Opolu, Inowrocławiu, Gorzowie Wlkp. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
 11. W czasie Oktawy Bożego Ciała nabożeństwo majowe po mszy św. wieczornej razem z procesją Eucharystyczną wokół Konkatedry.
 12. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz.: 7:30 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
 13. Również w przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej Parafii ks. misjonarza z Boliwii. Będzie głosił Słowo Boże na każdej mszy św.
 14. W niedzielę – 5. czerwca – mszą św. o godz.: 18.00 w naszej Parafii rozpocznie się kurs przedmałżeński.
 15. Zapraszamy na wyjazd do Lednicy na ogólnopolskie spotkanie młodzieży – 4 czerwca. Zapisy w zakrystii.
 16. Organizujemy Parafialną Pielgrzymkę autokarową do Międzyrzecza na Diecezjalne Obchody Chrztu Polski w sobotę 18. czerwca. Koszt 25 zł, zapisy w zakrystii.
 17. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje zgłoszenia na nowy rok akademicki. Prosimy wszystkich parafian o modlitwę w intencji powołań.
 18. Prosimy o przynoszenie do kościoła kwiatów z ogrodów, którymi będzie można przystrajać ołtarze.
 19. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Źródło”, „W Rodzinie”, „Rycerz Niepokalanej” oraz „Mały Rycerzyk Niepokalanej”.

                                  Ks. Włodzimierz Lange                                                                Proboszcz 
ARCHIWUM

Ogłoszenia na Zesłanie Ducha Świętego

Ogłoszenia na Wniebowstąpienie Pańskie

Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocną

Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną

Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocną

Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną

   


Adres parafii

ul. Mickiewicza 14
65 - 063 Zielona Góra
tel. (68)320 24 70
lub 324 89 11
fax: 324 89 12

Terenowe
Biuro Radia Maryja

przy parafii konkatedralnej

tel. (68)324 46 94
wtorek, środa
godz. 14.00 - 17.00
czwartek, piątek
godz. 10.00 - 13.00

Informacje


Spowiedź św.
w czasie każdej Mszy św.

Polecamy


 


Designed by Webowiec

Do góry

Google