Strona główna | Ogłoszenia parafialne | Galeria | Linki
Zielona GóraOgłoszenia duszpasterskie

na XXVI Niedzielę Zwykłą


Zielona Góra, 25.09.2016r.
 1. Dziś XXVI Niedziela zwykła w ciągu roku. Po mszy św. o godz.: 7:30 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
 2. Dziś po mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się koncert orkiestry dętej Zastal z Zielonej Góry.
 3. Dziś po każdej mszy św. odbywa się zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
 4. Ruchy Kościelne organizują w naszym kościele dwudniowe „Jerycho” w dniach 26. i 27. września. Adoracje rozpoczną się od godz. 10.00 i potrwają do godz.: 17.45. W poniedziałek modlić się będziemy w intencji kapłanów a we wtorek za Ojczyznę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. W środę na całym świecie organizowana jest nabożeństwo Iskra Bożego Miłosierdzia – modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia o godz.: 15:00. Na terenie naszej Parafii modlitwy będą się odbywały przy pomniku Żołnierzy Niezłomnych, ul. Podgórna, (prowadzi Koło Przyjaciół Radia Maryja) oraz przy pomniku Konstytucji 3 Maja (prowadzi Żywy Różaniec). Zapraszamy do włączenia się w tę inicjatywę.
 6. Próby Chóru parafialnego przed uroczystością odpustową odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 18.30. Zapraszamy na próbę chętnych, którzy pragnęliby włączyć się w uwielbienie Boga poprzez śpiew.
 7. Od soboty (1. październik) rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci i ich rodziców zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki na godz. 17:00. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych prosimy o zakupienie różańców, które poświęcimy w niedzielę 2 października na Mszy św. o godz. 12:15.
 8. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. W związku z tym, iż nasz dekanat w tym dniu pielgrzymuje do MB Rokitniańskiej, odwiedzimy chorych w następną sobotę w godzinach przedpołudniowych. Msza Święta wspólnotowa także w następną sobotę o godz. 9.00. Oprawę przygotowuje Żywy Różaniec.
 9. W przyszłą niedzielę Żywy Różaniec jedzie do Rokitna na uroczystość NMP Różańcowej. Wyjazd o godz. 8:00.
 10. Już dziś informujemy, że w niedzielę 16. października będziemy oddawać cześć św. Jadwidze Śląskiej patronce naszego Kościoła Konkatedralnego. To dzień odpustu w naszej Parafii. Uroczysta suma odpustowa celebrowana będzie o godz. 12.15. Zapraszamy również na msze św. w ciągu dnia z kazaniem odpustowym. 
 11. KSM organizuje Warsztaty Dziennikarskie dla młodzieży 8 X i 5 XI. Szczegóły na plakacie.
 12. Przy wyjściu z Kościoła i w zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość niedzielny” wraz z filmem „Bóg nie umarł”. Również kalendarze: jedno i wielostronicowe z wizerunkiem Sługi Bożego bpa Wilhelma Pluty.
               Ks. Włodzimierz Lange                              
                         ProboszczARCHIWUM

Ogłoszenia na XXV Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XXIII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XXI Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XX Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykłą

   


Adres parafii

ul. Mickiewicza 14
65 - 063 Zielona Góra
tel. (68)320 24 70
lub 324 89 11
fax: 324 89 12

Terenowe
Biuro Radia Maryja

przy parafii konkatedralnej

tel. (68)324 46 94
wtorek, środa
godz. 14.00 - 17.00
czwartek, piątek
godz. 10.00 - 13.00

Informacje


Spowiedź św.
w czasie każdej Mszy św.

Polecamy


 


Designed by Webowiec

Do góry

Google