Strona główna | Ogłoszenia parafialne | Galeria | Linki
Zielona GóraOgłoszenia duszpasterskie
                               na XXIX Niedzielę Zwykłą


Zielona Góra, 19.10.2014r.
 
 1. Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła w ciągu roku. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny – czas szczególnej modlitwy za misje. Dziś również w Watykanie odbędzie się beatyfikacja papieża Pawła VI.
 2. W Kościele w naszej Ojczyźnie wspominamy dziś bł. księdza Jerzego Popiełuszkę, po mszy św. nastąpi ucałowanie relikwii błogosławionego.
 3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na pokrycie kosztów zakupu nowych ławek do odnowionej kaplicy Ogrójcowej. Za ofiary składamy Bóg zapłać. Zachęcamy do odwiedzenia kaplicy aby zobaczyć nowe ławki.
 4. Dziś o godz. 17:30 różaniec misyjny.
 5. W miniony czwartek przeżywaliśmy uroczystości odpustowe ku czci św. Jadwigi Śląskiej – Patronki naszego Kościoła połączony z wprowadzeniem do naszej świątyni relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę i pomoc w przygotowaniu uroczystości odpustowej.
 6. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki na godz. 17.00.
 7. Jutro w godzinach od 9:30 do 13:30 w biurze Parafialnego Zespołu Caritas wydawane będą jabłka.
 8. We wtorek o godz. 18:00 zapraszamy na mszę św. imieninową w intencji s. Celiny, a w piątek również na godz. 18:00 na mszę św. imieninową ks. Rafała.
 9. Diecezjalny duszpasterz Nauczycieli, ks. Krzysztof Hołowczak i Duszpasterstwo Nauczycieli w Zielonej Górze zapraszają: Nauczycieli, Wychowawców i Pracowników Oświaty na świętowanie Dnia Edukacji we wtorek 21. października na godz. 18:00 do kościoła pw. św. Józefa. Program wywieszony jest na plakacie w gablocie.
 10. W środę przypada wspomnienie św. Jana Pawła II. Po mszach św. ucałowanie relikwii świętego Papieża.
 11. W czwartek po mszy św. wieczornej spotkanie wspólnoty św. o. Pio.
 12. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić uroczystość poświęcenia naszego kościoła konkatedralnego.
 13. Również w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 7:30 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
 14. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny. Szczególny czas modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Dziś przy wyjściu z kościoła są rozdawane kartki wypominkowe. Można je otrzymać także w zakrystii oraz są wyłożone na bocznych ołtarzach.
 15. Duszpasterstwo Akademickie Ducha Świętego zaprasza na rekolekcje od 26. do 28. października. Szczegółowy plan w gablocie.
 16. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Zielonej Górze zapraszają na uroczystości jubileuszu 55-lecia szkoły. 28. października odbędzie się uroczysta msza św. w naszym kościele Konkatedralnym. Wszystkich Sympatyków, Przyjaciół i Absolwentów serdecznie zapraszamy.
 17. Przy wyjściu z Kościoła i w zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość niedzielny”, „Źródło”, „W Rodzinie”, „Mały gość niedzielny”, „Rycerz Niepokalanej”, „Mały Rycerzyk Niepokalanej”, „Ola i Jaś” „Dominik” – który w sposób szczególny polecamy dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

                                           

                                            Ks. Włodzimierz Lange
                                                      Proboszcz


ARCHIWUM

Ogłoszenia na XXVIII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XXI Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XV Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą


     


 

Adres parafii

ul. Mickiewicza 14
65 - 063 Zielona Góra
tel. (68)320 24 70
lub 324 89 11
fax: 324 89 12

Terenowe
Biuro Radia Maryja

przy parafii konkatedralnej

tel. (68)324 46 94
wtorek, środa
godz. 14.00 - 17.00
czwartek, piątek
godz. 10.00 - 13.00

Informacje


Spowiedź św.
w czasie każdej Mszy św.

Polecamy


 

Designed by Webowiec

Do góry

Google